Eelkool alustab 10. jaanuar veikko.korv

Alates 11. jaanuarist alustame Turba Koolis eelkooli õppetegevustega. Eelkooli tegevuste kaudu saame muuta koolieelikutele ülemineku lasteaiast kooli sujuvamaks. Samuti aitab eelkool luua kodu ja kooli koostööle tugeva aluse. Õppetegevused koolieelikutele toimuvad üks kord nädalas kestusega 2 tundi.
Õppetegevusi viib läbi tulevane 1. klassi klassijuhataja. Eelkooli tegevused kajastatakse lasteaia Stuudiumis "Eelkooli" päevikus.
Vanemale on eelkool tasuta.

Vanemale on eelkool tasuta.