Hoolekogu kutsub liikuma! 30. märts eneli.oopik

Aprill on tervisekuu. Sellega seoses kutsume Teid lõbusalt looduses liikuma, mille eesmärgiks on GPS-rakenduse abil teha kunsti.

- Osalevad kõik Turba Kooli klassid ja lasteaiarühmad kollektiivselt.

- Liikumisvõistlus saab alguse 01.aprillil ning GPS-kunsti on aega teha 22.aprillini.

- Valminud töödest ootame põnevaid GPS- pilte jaana.tigane@turbakool.ee meilile.

Igalt klassilt/ rühmalt ootame hiljemalt 22.aprilliks ühte teie poolt valitud pilti, mis osaleks hääletusel.

- 25.04-30.04 toimub avalik hääletus Turba Gümnaasiumi Facebooki lehel.

Kes kogub enim hääli, on võitnud!

Auhinna parima GPS-kunstiteosele paneb välja Laitse Rallypark.

Infot võistluse kohta jagatakse Stuudiumis, Turba Gümnaasiumi Facebooki lehel ja kooli kodulehel.

Kui on küsimusi, pöördu oma klassi/rühma hoolekoguliikme poole.

- Osalevad kõik Turba Kooli klassid ja lasteaiarühmad kollektiivselt.

- 25.04-30.04 toimub avalik hääletus Turba Gümnaasiumi Facebooki lehel.

Kes kogub enim hääli, on võitnud!

Auhinna parima GPS-kunstiteosele paneb välja Laitse Rallypark.

Kui on küsimusi, pöördu oma klassi/rühma hoolekoguliikme poole.