Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Kooli õpetajad Lasteaia õpetajad Töötajad

Ametikoht
 
Juhtkond (9)

Veikko Kõrv

direktor
512 7577
veikko.korv@turbakool.ee


Marju Retsja

õppekorraldaja
5304 7230
marju.retsja@turbakool.ee


Heimar Tihane

majandusjuhataja
5568 8831
heimar.tihane@turbakool.ee


Eneli Ööpik

huvijuht
eneli.oopik@turbakool.ee


Angel Lootus

haridustehnoloog
509 0829
angel.lootus@turbakool.ee


Tiiu Pajur

klassiõpetaja
logopeed
tiiu.pajur@turbakool.ee


Sirje Tabun

inglise keel
sirje.tabun@turbakool.ee


Tiina Umbsaar

lasteaiaõpetaja
5786 2742
tiina.umbsaar@turbakool.ee


Alliky Katalsepp

juhiabi
5381 2930
kool@turbakool.ee

Kooli õpetajad (19)

Mari-Anne Haas

inglise keel
matemaatika
mari-anne.haas@turbakool.ee


Gaide Ilves

kehaline kasvatus
gaide.ilves@turbakool.ee


Kristi Kivisild

kehaline kasvatus
kristi.kivisild@turbakool.ee


Viivika Laak

klassiõpetaja
viivika.laak@turbakool.ee


Ingrid Laasi

eesti keel
kirjandus
ingrid.laasi@turbakool.ee


Angel Lootus

arvutiõpetus
angel.lootus@turbakool.ee


Anneli Lõuna

ajalugu
ühiskonnaõpetus
anneli.louna@turbakool.ee


Olga Mazanova

vene keel
olga.mazanova@turbakool.ee


Tiiu Pajur

klassiõpetaja
logopeed
tiiu.pajur@turbakool.ee


Maile Pent

muusika
maile.pent@turbakool.ee


Ruth Rumask

füüsika
keemia
ruth.rumask@turbakool.ee


Sirje Tabun

inglise keel
sirje.tabun@turbakool.ee


Piret Tamm

kunst
tüdrukute tööõpetus
piret.tamm@turbakool.ee


Kristi Teder

bioloogia
geograafia
loodusõpetus
kristi.teder@turbakool.ee


Heimar Tihane

poiste tööõpetus
heimar.tihane@turbakool.ee


Merike Tsupsman

klassiõpetaja
merike.tsupsman@turbakool.ee


Teet Vainola

matemaatika
teet.vainola@tubakool.ee


Piret Väljaots

klassiõpetaja
piret.valjaots@turbakool.ee


Karin Ülevaino

klassiõpetaja
karin.ulevaino@turbakool.ee

Lasteaia õpetajad (9)

Lea Kivisild

lasteaiaõpetaja


Marika Nozdrenko

lasteaiaõpetaja


Katrin Salep

lasteaiaõpetaja


Jaana Tigane

lasteaiaõpetaja


Tiina Umbsaar

lasteaiaõpetaja


Marina Arp

õpetaja abi


Ulvi Kadak

õpetaja abi


Ene Tamm

õpetaja abi


Eda Tomikas

õpetaja abi

Töötajad (7)

Tiiu Lootus

abiõpetaja
pikapäevarühm
tiiu.lootus@turbakool.ee


Terje Sulepi

abiõpetaja
pikapäevarühm
terje.sulepi@turbakool.ee


Tiia Ojaste

pikapäevarühm
tiia.ojaste@turbakool.ee


Kaidi Väät

sotsiaalpedagoog
5866 9397
kaidi.vaat@sauevald.ee


Mart Nurk

psühholoog
5342 2370
mart.nurk@sauevald.ee


Laura Olek

HEV koordinaator
laura.olek@turbakool.ee


Kadri Kõrge-Rosalka

eripedagoog
5368 2214
kadri.korge-rosalka@sauevald.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.