Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Kooli õpetajad Lasteaia õpetajad Töötajad

Ametikoht
 
Juhtkond (9)

Veikko Kõrv

direktor
512 7577
veikko.korv@turbakool.ee


Katrin Kiilaspää

õppekorraldaja
5304 7230
katrin.kiilaspaa@turbakool.ee


Heimar Tihane

majandusjuhataja
5568 8831
heimar.tihane@turbakool.ee


Eneli Ööpik

huvijuht
eneli.oopik@turbakool.ee


Angel Lootus

haridustehnoloog
509 0829
angel.lootus@turbakool.ee


Tiiu Pajur

klassiõpetaja
logopeed
tiiu.pajur@turbakool.ee


Sirje Tabun

inglise keel
sirje.tabun@turbakool.ee


Tiina Umbsaar

pedagoog-metoodik
5786 2742
tiina.umbsaar@turbakool.ee


Alliky Katalsepp

juhiabi
5381 2930
kool@turbakool.ee

Kooli õpetajad (19)

Mari-Anne Haas

inglise keel
matemaatika
mari-anne.haas@turbakool.ee


Gaide Ilves

kehaline kasvatus
gaide.ilves@turbakool.ee


Martin Korjus

kehaline kasvatus
martin.korjus@turbakool.ee


Viivika Laak

klassiõpetaja
viivika.laak@turbakool.ee


Ingrid Laasi

eesti keel
kirjandus
ingrid.laasi@turbakool.ee


Angel Lootus

arvutiõpetus
angel.lootus@turbakool.ee


Anneli Lõuna

ajalugu
ühiskonnaõpetus
anneli.louna@turbakool.ee


Olga Mazanova

vene keel
olga.mazanova@turbakool.ee


Tiiu Pajur

klassiõpetaja
logopeed
tiiu.pajur@turbakool.ee


Maile Pent

muusika
maile.pent@turbakool.ee


Ruth Rumask

füüsika
keemia
ruth.rumask@turbakool.ee


Sirje Tabun

inglise keel
sirje.tabun@turbakool.ee


Piret Tamm

kunst
tüdrukute tööõpetus
piret.tamm@turbakool.ee


Kristi Teder

bioloogia
geograafia
loodusõpetus
kristi.teder@turbakool.ee


Heimar Tihane

poiste tööõpetus
heimar.tihane@turbakool.ee


Merike Tsupsman

klassiõpetaja
merike.tsupsman@turbakool.ee


Teet Vainola

matemaatika
teet.vainola@tubakool.ee


Piret Väljaots

klassiõpetaja
piret.valjaots@turbakool.ee


Karin Ülevaino

klassiõpetaja
karin.ulevaino@turbakool.ee

Lasteaia õpetajad (10)

Lea Kivisild

lasteaiaõpetaja
lea.kivisild@turbakool.ee


Marika Nozdrenko

lasteaiaõpetaja
marika.nozdrenko@trubakool.ee


Katrin Salep

lasteaiaõpetaja
katrin.salep@turbakool.ee


Jaana Tigane

lasteaiaõpetaja
jaana.tigane@turbakool.ee


Tiina Umbsaar

lasteaiaõpetaja
tiina.umbsaar@turbakool.ee


Tiina Umbsaar

pedagoog-metoodik
5786 2742
tiina.umbsaar@turbakool.ee


Marina Arp

õpetaja abi


Ulvi Kadak

õpetaja abi


Ene Tamm

õpetaja abi


Eda Tomikas

õpetaja abi

Töötajad (4)

Svetlana Alteberg

majahoidja


Tiiu Lootus

abiõpetaja
pikapäevarühm
tiiu.lootus@turbakool.ee


Tiia Ojaste

pikapäevarühm
tiia.ojaste@turbakool.ee


Terje Sulepi

abiõpetaja
terje.sulepi@turbakool.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.