Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Kooli õpetajad Lasteaia õpetajad Töötajad

Ametikoht
 
Juhtkond (7)

Veikko Kõrv

direktor
512 7577
veikko.korv@turbakool.ee


Maarja Leisalu

õppekorraldaja
5304 7230
maarja.leisalu@turbakool.ee


Kristi Metshein

haridustehnoloog
kristi.metshein@turbakool.ee


Laura Olek

HEV koordinaator
laura.olek@turbakool.ee


Heimar Tihane

majandusjuhataja
5568 8831
heimar.tihane@turbakool.ee


Eneli Ööpik

huvijuht
eneli.oopik@turbakool.ee


Alliky Katalsepp

juhiabi
5381 2930
kool@turbakool.ee

Kooli õpetajad (24)

Mari-Anne Haas

inglise keel
klassiõpetaja
mari-anne.haas@turbakool.ee


Gaide Ilves

kehaline kasvatus
gaide.ilves@turbakool.ee


Kristel Kadak

bioloogia
geograafia
loodusõpetus
kristel.kadak@turbakool.ee


Märt Kõrvas

matemaatika
mart.korvas@turbakool.ee


Viivika Laak

klassiõpetaja
viivika.laak@turbakool.ee


Virje Laak

klassiõpetaja
virje.laak@turbakool.ee


Ingrid Laasi

eesti keel
kirjandus
ingrid.laasi@turbakool.ee


Olga Mazanova

vene keel
olga.mazanova@turbakool.ee


Kristi Metshein

arvutiõpetus
haridustehnoloog
kristi.metshein@turbakool.ee


Aleksander Monakov

matemaatika
aleksander.monakov@turbakool.ee


Kenno Muraveiski

kehaline kasvatus
kenno.muraveiski@turbakool.ee


Keiu Nelis

bioloogia
geograafia
loodusõpetus
keiu.nelis@turbakool.ee


Tiiu Pajur

klassiõpetaja
logopeed
tiiu.pajur@turbakool.ee


Maile Pent

muusika
maile.pent@turbakool.ee


Marju Retsja

eesti keel
kirjandus
marju.retsja@turbakool.ee


Ruth Rumask

füüsika
keemia
ruth.rumask@turbakool.ee


Sirje Tabun

inglise keel
sirje.tabun@turbakool.ee


Piret Tamm

kunst
tüdrukute tööõpetus
piret.tamm@turbakool.ee


Heimar Tihane

poiste tööõpetus
heimar.tihane@turbakool.ee


Merike Tsupsman

klassiõpetaja
merike.tsupsman@turbakool.ee


Tarmo Tulgiste

ajalugu
ühiskonnaõpetus
tarmo.tulgiste@turbakool.ee


Piret Väljaots

klassiõpetaja
piret.valjaots@turbakool.ee


Eneli Ööpik

inimeseõpetus
eneli.oopik@turbakool.ee


Karin Ülevaino

klassiõpetaja
karin.ulevaino@turbakool.ee

Lasteaia õpetajad (14)

Laura Olek

õppekorraldaja
laura.olek@turbakool.ee


Rita Kadak

lasteaiaõpetaja


Lea Kivisild

lasteaiaõpetaja


Aune Mardim

lasteaiaõpetaja


Marika Nozdrenko

lasteaiaõpetaja


Katrin Salep

lasteaiaõpetaja


Jaana Tigane

lasteaiaõpetaja


Tiina Umbsaar

lasteaiaõpetaja


Jelena Aboltõn

õpetaja abi


Marina Arp

õpetaja abi


Ulvi Kadak

õpetaja abi


Eleri Kuningas

õpetaja abi


Helle Suurkivi

õpetaja abi


Eda Tomikas

õpetaja abi

Töötajad (7)

Tiiu Lootus

abiõpetaja
tiiu.lootus@turbakool.ee


Laura Olek

HEV koordinaator
laura.olek@turbakool.ee


Terje Sulepi

abiõpetaja
terje.sulepi@turbakool.ee


Merike Viese

pikapäevarühm
merike.viese@turbakool.ee


Hasel Juhanson

eripedagoog
5368 2214
hasel.juhanson@sauevald.ee


Kristina Oras

psühholoog
517 3004
kristina.oras@sauevald.ee


Kaidi Väät

sotsiaalpedagoog
5866 9397
kaidi.vaat@sauevald.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.