Meie kool

Õpilasesindus

Turba kooli õpilasesindusse koonduvad aktiivsed noored 5.-9. klassini, kes soovivad kaasa rääkida kooli arengus ning kooli maine kujundamises. Õpilasesinduse muudab omanäoliseks see, et lisaks igapäevaselt toimetavale noortegrupile kuuluvad Turba Kooli õpilasesindusse vilistlastest toetaja-liikmed. Need on noored, kes on  Turba Kooli õpilasesindusse oma õpingute ajal palju  panustanud  ja kes on kooli lõpetanutena avaldanud soovi olla toetajaliikmed. Õpilasesinduse liikmed on ühendavaks lüliks nii juhtkonna, lapsevanemate, õpilaste kui ka vilistlaste vahel. Iga õppeaasta algul valitakse uued liikmed õpilasesindusse ning õpilaskonna hulgast valitud noored kuuluvad hääleõiguslikku esindusse koolis ühe õppeaasta vältel. Õpilasesinduse koosolekud, mida ka protokollitakse, toimuvad regulaarselt üks kord kuus.
Tegevus toimub õpilasesinduse põhikirja ja tööplaani alusel.

Õpilasesinduse liikmed

Marta Ruus
Eleri Paimla
Ethel Noortoots

Tegevus toimub õpilasesinduse põhikirja ja tööplaani alusel.

Õpilasesinduse liikmed
Katre Sõukand - president