Koolikorraldus

Vastuvõtt

Turba Kooli vastutvõtt ja koolist lahkumine toimub Saue valla haridusteenuste haldamise süsteemis ARNO esitatud taotluste alusel.

Lasteaed

Lasteaia järjekord
Lapse saab lasteaia järjekorda panna Saue valla haridusteenuste haldamise süsteemis ARNO, mille kasutajaks saab iga lapsevanem end ise internetis registreerida. Süsteemi saab siseneda ID-kaardi ja mobiil-ID abil. Avalduses tuleb määrata esimeseks eelistuseks Turba Kooli lasteaia osa.
Sama keskkonna kaudu saab jälgida lapse järjekorras olemist, ka teade koha pakkumisest tuleb läbi ARNO.

Õpperühmad moodustatakse Turba Kooli lasteaia osas erivanuselistest lastest põhimõttel, et laps ei peaks lasteaias oldud aastate jooksul rühma vahetama.

Laste arv rühmades on kuni 20.

Ettevalmistused lapse lasteaeda tulekuks

Lapse lasteaeda minek on oluline samm kogu perele, sest toob kaasa muutused pere argirütmis. Lapse toimetulek uues keskkonnas oleneb pere hoiakust ja ootusest lasteaia suhtes. Soovitused lapse ettevalmistamiseks lasteaeda minekuks loe edasi...

Rühmad õppeaastal 2020/21

Miki