Oluline

Saue valla koolid suletud alates 16. märtsist kuni 24.aprillini 2020 14. märts angel.lootus

Alates esmaspäevast, 16. märtsist on kõik Eesti haridusasutused, välja arvatud lasteaiad, üle viidud distantsõppele.

Saue valla koolid on suletud alates 16. märtsist 2020 ja sama kehtib kõikide huvikoolide ja –ringide ning trennide kohta. Esialgne info on kahe nädala kohta ehk kuni 29. märtsini.

Kõik valla spordiastused on suletud 31. märtsini 2020. a. Sama soovitus kehtib ka Laagri Tennisekoolile. Mis edasi saab, selgub kahe nädala jooksul.

Osutamata teenuste eest ükski valla allasutus arveid ei esita. St ei esitata huviringide osalustasu arveid aja eest, mil trenne jne ei toimu.